Cítite, že potrebujete životnú zmenu, no žiaden nový impulz neprichádza? A skúsili ste už tradičnú čínsku medicínu?

Tento rok je pre mňa veľmi intenzívny. Spoznala som množstvo skvelých ľudí, vypočula si veľa životných príbehov a získala toľkých nových kamarátov, že keby som ich v tomto predvianočnom období chcela všetkých obdarovať, mala som s tým začať už v auguste.

Rozhodla som sa, že Vám, ktorí ste so mnou prepojení najmä v online svete, pripravím malé prekvapenie ako poďakovanie za to, že ma svojimi povzbudivými správami motivujete pokračovať v ďalšej kreatívnej činnosti.

Tí, čo ma poznajú aj v súkromí vedia, že som sa už pred materstvom intenzívne venovala jóge a alternatívnym spôsobom liečenia tela aj duše. Málokto však tuší, že som bola od útleho detstva chronickým pacientom a rokmi sa moje zdravotné problémy iba kumulovali. Vyústilo to do situácie, že som držala v rukách odporúčanie na ďalší operačný zákrok. Prvý pokus lekárom veľmi nevyšiel, druhý som odmietla riskovať.

Som presvedčená, že keby všetci lekári uplatňovali vo svojej praxi holistický prístup k pacientovi a vnímali človeka komplexne, zachránili by oveľa viac životov. V bežnej ambulancii však na to nie je priestor. Lekár má na Vás vyhradených maximálne 15 minút, počas ktorých Vám ledva stihne venovať predpis receptu, nie psychosomatický rozbor. Pri každom nástupe ochorenia a bolesti však treba brať do úvahy, že telo, duša a myseľ sú poprepájané časti jedného celku, ktoré sa navzájom ovplyvňujú.

Vypočula som hlas svojej intuície a vyplatilo sa

Rozhodla som sa od základov prehodnotiť svoj životný štýl, stavila som na aromaterapiu a dovtedy predpisovanú medikamentóznu liečbu nahradila homeopatickou. Niekedy v tom čase som spoznala človeka, ktorý je dnes už mojím dlhoročným priateľom. Vďaka Filipovi som sa zamilovala do tradičnej čínskej medicíny a roky k nemu s absolútnou dôverou chodím aj na akupunktúru a ohňové bankovanie.

Na jeho webe na Vás čakajú skvelé online kurzy, ktoré môžete absolvovať kedykoľvek z pohodlia Vášho domova. A keďže to bol práve kurz konštitučného stravovania, ktorým som uňho prešla v roku 2019 a radikálne zmenil môj postoj k jedlu, mám pre Vás zľavový kód MTLFA10 vo výške 10 % na všetky kurzy z jeho ponuky. Zľava sa odpočíta aj z akciovej ceny a ku každému kurzu získate neobmedzený prístup, takže sa k nemu môžete kedykoľvek vrátiť.

Pre tie z Vás, ktoré si prajú prírastok do rodiny, má pripravený prepracovaný kurz o naštartovaní plodnosti. Je priam alarmujúce, že počet žien, ktorým sa v súčasnosti nedarí počať prirodzenou cestou, neustále narastá. Filip zvolil perfektný spôsob ako párom v podobnej situácii pomôcť anonymne, na diaľku a podľa recenzií súdim, že úspešne. Nemá zmysel obviňovať seba či partnera. Niekedy stačí upraviť životosprávu a eliminovať stresové vplyvy. V prípade, že Vás čaká umelé oplodnenie sa v kurze dozviete aj to, ako pripraviť svoj organizmus na vklad vajíčok.

Ponuka kurzov je naozaj pestrá

Aktuálne mám rozpracovaný Filipov kurz jednej z techník čínskej metafyziky Qi Men Dun Jiaintenzívne sa venujem aj hlbšiemu štúdiu indickej ajurvédy. Sama viem, že na rozširovanie vedomostí nie je nikdy neskoro. Koniec-koncov, som toho príkladom. Tento rok som úspešne absolvovala kurz Podnikání z pláže, vďaka ktorému som dokázala vytvoriť vlastnú webovú stránku (o HTML kódoch sa mi sníva dodnes), založiť blog a napísať pre Vás e-book zdarma.

Keďže mojou prioritou je spoločne strávený čas s Emou a som najmä mama na plný úväzok, priestor na štúdium a sebarealizáciu mám iba v nočných hodinách. A hoci je to často extrémne vyčerpávajúce, teším sa zo všetkého, čo sa mi tento rok podarilo vytvoriť a rovnako z ľudí, ktorých som si tým pritiahla do života.

Takže ak ešte stále váhate, čím obdarovať seba alebo svojich blízkych, Filipove kurzy sú určite ten správny prvý krok k lepším zajtrajškom.

Majte harmonický predsviatočný čas v kruhu najbližších.

 

„Som certifikovaná lektorka tehotenskej a detskej jogy. Fascinuje ma krehkosť ľudskej duše a mojou dlhoročnou vášňou je klinická psychológia. Za najväčšiu školu sebarozvoja však považujem narodenie našej dcéry. Sprevádzam ženy na ich ceste k láskavému prístupu k sebe samej a k rešpektovaniu potrieb svojho tela. Vytvorením zdravej sebalásky im tak pomáham vybudovať pevný základ radostného materstva.“ Viac o mne sa môžete dočítať tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba na účely spracovania tohto komentáru. Súhlas so spracovaním osobných údajov

  • E-book zDARma pre Vás
  • Plače Vaše bábätko viac, ako ste schopní uniesť? Pýtate sa, prečo iné bábätká pokojne spia, zatiaľ čo to Vaše reaguje na všetko s vysokou citlivosťou, podráždene až prehnane negatívne? Je pre Vás slovné spojenie „Pravidelný režim dňa“ nedosiahnuteľnou neznámou? Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali kladne, potom je tento e-book pre Vás ako stvorený!

  • Najnovšie články
  • Rada Vás uvidím aj na FB stránke: MIRI YOGA